Navrasics Endre 1. negyedéves beszámolója

A 2017.02.01-től, 2017.04.30-ig tartó időszakban a következő beszámolót adom, mint a „Szentgyörgy Tanoda” szakembere.

A tanulók kiválasztásában, a szüleikkel való kapcsolattartásban, órarend elkészítésében tevékenyen vettem részt.

Az alakuló, projektnyitó rendezvény megszervezése fontos állomás volt, mert itt találkoztunk először a szülőkkel. Sikerült megnyernünk őket, és szívesen támogatják elképzeléseinket.

1. február 27.

Szociális kompetenciamérésben Kiss László Csokonai- és Bessenyei-díjas közművelődési szakembernek adtam segítséget.

1. március 14.

Szabadidős tevékenységek, kulturális program

A szabadság hajnalán – Él a magyar!

A Magyar Versmondók Egyesülete, az Első Magyar Versszínház és a Soproni Petőfi Színház közös ünnepi előadása az 1848. március 15-i forradalom emlékére

A helyszín: a művelődési ház. A helyszín biztosítása, berendezése, a program minél szélesebb körben történő megismertetése volt a feladatom, online formában is.

1. április 7.

Szabadidős tevékenységek, kulturális program, a Kávészünet verszenekar koncertjének sikeres lebonyolításában közreműködtem. Bemutattam a zenekart a közönségnek.

Fogadtam testvér tanodánk (Sármellék) küldöttségét, a közös ebéd, és kölcsönös ajándékozás lebonyolításában közreműködtem.

A művészeti iskolával tartottam a kapcsolatot, az ajándékok elkészítése terén.

Balatonszentgyörgy, 2017.04.30.

Navrasics Endre